| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | DF01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 14.7 - 16.6 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Τεχνολογία | Διάχυση Ψυχρού Αέρα |
| Βάρος | Περίπου 300g |
| Τροφοδοσία Εισόδου | DC5V 1A |
| Εφαρμογή | Boutique Σαλόνια, Spa, Ξενοδοχεία |
| Διαστάσεις | 97mm (πλάτος) x 97mm (βάθος) x 169mm (ύψος) |
| Διάρκεια Ζωής | 8000 Ώρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές