| Markenbezeichnung: | MGSCENT |
| Modellnummer: | Am1 |
| MOQ: | 1 STÜCK |
| Preis: | USD 48 - 54 |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsfähigkeit: | 100 Stück/Tag |
Advanced office aroma diffuser combining pure fragrance technology with high-quality Bluetooth audio capabilities for a complete sensory experience.
| Voltage | DC5V |
| Noise Level | <35 dBA |
| Service Life | 10,000 hours |
| Maximum Oil Consumption | 0.25 ml/h |
| Color | Wood Color |
| Power | 8.0W |
| Coverage Area | 100 m³ |
| Material | Black Sandalwood + African Acid Twig |
Gesamtbewertung
Rating-Schnappschuss
Nachstehend wird die Verteilung aller Ratings dargestellt.Alle Bewertungen