| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM02 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15.9 - 17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Model | MTP-AM02 |
|---|---|
| Marka | Wenqingxiang |
| Pojemność olejku eterycznego | 20-30 kropli 100% naturalnego olejku eterycznego na użycie |
| Waga netto | 390g |
| Zasilanie wejściowe | DC 5V 1A, 2W |
| Interfejs ładowania | Typ-C (zgodny z USB Power Delivery) |
| Wymiary produktu | 126 mm (szerokość) * 72 mm (głębokość) * 152 mm (wysokość) |
| Średnica podstawy | 72 mm |