| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | DF01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 14.7 - 16.6 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Capaciteit | 20-30 druppels pure plantaardige etherische olie |
| Gewicht | Ongeveer 300g |
| Ingangsvermogen | DC5V 1A |
| Materiaal | Handgeblazen glas met warme harsbasis |
| Afmetingen | 97 mm (breedte) * 97 mm (diepte) * 169 mm (hoogte) |
| Levensduur | 8000 Uur |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies