| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | SZ-021 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 12 - 15 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stuks |
| Materiaal | Legering |
| Vermogen | 5W |
| Essentiële Olie Capaciteit | 20ml |
| Batterij Capaciteit | 2000mAh |
| Dekking Gebied | 10-30㎡ |
| Beschikbare Kleuren | Zilver Grijs, Diep Ruimte Zwart |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies