| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | AM04 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 15.9 - 17.9 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <30dba |
| Material | Wood and glass |
| Color Options | Wood color / Black |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Service Life | 8000 hours |