| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | DF01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 14.7 - 16.6 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Oil Capacity | 20-30 drops of pure plant essential oil per use |
| Weight | Approximately 300g |
| Input Power | DC5V 1A |
| Materials | Resin / Glass / Lithium Battery / Air Pump |
| Dimensions | 97mm (width) * 97mm (depth) * 169mm (height) |
| Service Life | 8000 Hours |