| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | KX11C |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 15.9 - 17.9 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
| Model | KX11C |
| Material | Glass and Wood |
| Dimensions | W520mm × D360mm × H430mm |
| Power | DC5V/2W |
| Weight | 360g |
| Coverage Area | 30 - 80 m² |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews