| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | KX11C |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 15.9 - 17.9 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة/يوم |
Premium office aroma diffuser featuring stylish wood design and high-capacity lithium battery, offering comprehensive customization services for professional environments.
We provide full-case customization services including OEM (Original Equipment Manufacturing), ODM (Original Design Manufacturing), and OBM (Original Brand Manufacturing), covering all aspects of product development:
| Model | KX11C |
| Material | Glass and wood |
| Dimensions | W520mm × D360mm × H430mm |
| Power | DC5V/2W |
| Weight | 360g |
| Coverage Area | 30 - 80 m² |
التصنيف العام
لقطة تقييم
فيما يلي توزيع جميع التصنيفاتجميع المراجعات