| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | KX11C |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 15.9 - 17.9 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
Premium office aroma diffuser featuring stylish wood design and high-capacity lithium battery, offering comprehensive customization services for professional environments.
We provide full-case customization services including OEM (Original Equipment Manufacturing), ODM (Original Design Manufacturing), and OBM (Original Brand Manufacturing), covering all aspects of product development:
| Model | KX11C |
| Material | Glass and wood |
| Dimensions | W520mm × D360mm × H430mm |
| Power | DC5V/2W |
| Weight | 360g |
| Coverage Area | 30 - 80 m² |
総格付け
評価のスナップショット
すべての評価の分布は以下の通りですすべてのレビュー