| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | KX11C |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15.9 - 17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
Premium office aroma diffuser featuring stylish wood design and high-capacity lithium battery, offering comprehensive customization services for professional environments.
We provide full-case customization services including OEM (Original Equipment Manufacturing), ODM (Original Design Manufacturing), and OBM (Original Brand Manufacturing), covering all aspects of product development:
| Model | KX11C |
| Material | Glass and wood |
| Dimensions | W520mm × D360mm × H430mm |
| Power | DC5V/2W |
| Weight | 360g |
| Coverage Area | 30 - 80 m² |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje