| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM02 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 15.9 - 17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Spanning | DC5V |
| Vermogen | 1.5W |
| Geluidsniveau | <30dba |
| Materiaal | Hout en glas |
| Kenmerken | Minimalistisch Retro Ontwerp |
| Technologie | Koude-lucht diffusie |
| Oliecapaciteit | 15ml |
| Batterijduur | 2600mAh |