| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | AM02 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 15.9 - 17.9 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise | <30dba |
| Material | Wood and glass |
| Features | Minimalist Retro Design |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil capacity | 15ml |
| Battery Life | 2600mAh |