| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | KX11C |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | USD 15.9 - 17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
2-Fluid Technology Wood Home Aroma Diffuser With Customization Services And 30 - 80 ㎡ Coverage
Our comprehensive customization covers all aspects including appearance ID, material selection, processing techniques, color schemes, LOGO branding, essential oil matching, packaging design, and marketing strategy formulation.
| Model | KX11C |
|---|---|
| Material | Glass and wood |
| Size | W520mm × D360mm × H430mm |
| Power | DC5V/2W |
| Weight | 360g |
| Coverage | 30 - 80 ㎡ |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies