| 브랜드 이름: | MGSCENT |
| 모델 번호: | KX11C |
| MOQ: | 1PCS |
| 가격: | USD 15.9 - 17.9 |
| 지불 조건: | T/T, 서부 동맹 |
| 공급 능력: | 300pcs/일 |
2-Fluid Technology Wood Home Aroma Diffuser With Customization Services And 30 - 80 ㎡ Coverage
Our comprehensive customization covers all aspects including appearance ID, material selection, processing techniques, color schemes, LOGO branding, essential oil matching, packaging design, and marketing strategy formulation.
| Model | KX11C |
|---|---|
| Material | Glass and wood |
| Size | W520mm × D360mm × H430mm |
| Power | DC5V/2W |
| Weight | 360g |
| Coverage | 30 - 80 ㎡ |
전체 평점
평점 스냅샷
모든 등급의 분포는 다음과 같습니다.모든 리뷰