| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | KX11C |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 15.9 - 17.9 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
2-Fluid Technology Wood Home Aroma Diffuser With Customization Services And 30 - 80 ㎡ Coverage
Our comprehensive customization covers all aspects including appearance ID, material selection, processing techniques, color schemes, LOGO branding, essential oil matching, packaging design, and marketing strategy formulation.
| Model | KX11C |
|---|---|
| Material | Glass and wood |
| Size | W520mm × D360mm × H430mm |
| Power | DC5V/2W |
| Weight | 360g |
| Coverage | 30 - 80 ㎡ |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها