| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | AM04 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 16.8 - 18.9 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <30dba |
| Coverage Area | 100cbm |
| Color Options | Wood color / Black |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Max Oil Consumption | 0.1ml/h |