| Markenbezeichnung: | MGSCENT |
| Modellnummer: | AM02 |
| MOQ: | 1Stk |
| Preis: | USD 15.9 - 17.9 |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsfähigkeit: | 300 Stück/Tag |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <30dba |
| Material | Hand-blown Glass Vessel, Natural Wood Grain Preservation |
| Color Options | Wood color / Black |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Coverage Area | 100 cubic meters |