| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | AM02 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 15.9 - 17.9 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| ولتاژ | DC5V |
| توان | 1.5W |
| سطح صدا | <30dba |
| جنس | ظرف شیشهای دستساز، حفظ طرح چوب طبیعی |
| گزینههای رنگ | رنگ چوب / مشکی |
| فناوری | پخش کننده هوای سرد |
| ظرفیت روغن | 15ml |
| محدوده پوشش | 100 متر مکعب |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها