| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | J50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 21.4 -24.1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2000mAh |
|---|---|
| Ισχύς | 1.7W |
| Κατανάλωση Καυσίμου | 0.8g/h |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Τοποθέτηση |
| Μέθοδος Ελέγχου | Κουμπί |
| Διαθέσιμα Χρώματα | Ροζ, Κόκκινο, Χρυσό |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές