| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM04 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 15.9 - 17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
This elegant aroma diffuser combines artisanal craftsmanship with modern functionality, featuring a hand-blown glass vessel and minimalist retro design perfect for office environments.
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <30dba |
| Material | Wood and glass |
| Features | Minimalist Retro Design |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Battery Life | 2600mAh |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές