| Tên thương hiệu: | MGSCENT |
| Số mẫu: | AM04 |
| MOQ: | 1 CÁI |
| Giá: | USD 15.9 - 17.9 |
| Điều khoản thanh toán: | T/T, Công Đoàn Phương Tây |
| Khả năng cung cấp: | 300 chiếc/ngày |
This elegant aroma diffuser combines artisanal craftsmanship with modern functionality, featuring a hand-blown glass vessel and minimalist retro design perfect for office environments.
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <30dba |
| Material | Wood and glass |
| Features | Minimalist Retro Design |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Battery Life | 2600mAh |
Đánh giá chung
Ảnh chụp nhanh về xếp hạng
Sau đây là phân phối của tất cả các xếp hạngTất cả các đánh giá