| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM04 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15.9 - 17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
Professional-grade aroma diffuser featuring a 2600mAh high-capacity lithium battery, designed specifically for office environments with comprehensive customization services.
We offer complete customization solutions including:
Customization covers all aspects including appearance design, material selection, processing techniques, color schemes, LOGO branding, essential oil matching, packaging design, and marketing strategy formulation.
| Product Name | AromaMobi IV [Energy Spring] |
| Model Number | MTP-AM04 |
| Timer Settings | 2H / 4H / 8H / Irregular |
| Materials | Wood / Glass / Lithium Battery / Pump |
| Dimensions | W126mm × D72mm × H105.5mm |
| Power Input | DC5V 1A |
| Weight | 390g |
| Available Colors | Beech / Black Walnut (Customizable) |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje