| ब्रांड नाम: | MGSCENT |
| मॉडल संख्या: | AM04 |
| एमओक्यू: | 1 टुकड़ा |
| कीमत: | USD 15.9 - 17.9 |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 300 पीसी/दिन |
Professional-grade aroma diffuser featuring a 2600mAh high-capacity lithium battery, designed specifically for office environments with comprehensive customization services.
We offer complete customization solutions including:
Customization covers all aspects including appearance design, material selection, processing techniques, color schemes, LOGO branding, essential oil matching, packaging design, and marketing strategy formulation.
| Product Name | AromaMobi IV [Energy Spring] |
| Model Number | MTP-AM04 |
| Timer Settings | 2H / 4H / 8H / Irregular |
| Materials | Wood / Glass / Lithium Battery / Pump |
| Dimensions | W126mm × D72mm × H105.5mm |
| Power Input | DC5V 1A |
| Weight | 390g |
| Available Colors | Beech / Black Walnut (Customizable) |
कुल मिलाकर रेटिंग
रेटिंग स्नैपशॉट
निम्नलिखित सभी रेटिंग का वितरण हैसभी समीक्षाएँ