| Tên thương hiệu: | MGSCENT |
| Số mẫu: | AM04 |
| MOQ: | 1 CÁI |
| Giá: | USD 15.9 - 17.9 |
| Điều khoản thanh toán: | T/T, Công Đoàn Phương Tây |
| Khả năng cung cấp: | 300 chiếc/ngày |
Professional-grade aroma diffuser featuring a 2600mAh high-capacity lithium battery, designed specifically for office environments with comprehensive customization services.
We offer complete customization solutions including:
Customization covers all aspects including appearance design, material selection, processing techniques, color schemes, LOGO branding, essential oil matching, packaging design, and marketing strategy formulation.
| Product Name | AromaMobi IV [Energy Spring] |
| Model Number | MTP-AM04 |
| Timer Settings | 2H / 4H / 8H / Irregular |
| Materials | Wood / Glass / Lithium Battery / Pump |
| Dimensions | W126mm × D72mm × H105.5mm |
| Power Input | DC5V 1A |
| Weight | 390g |
| Available Colors | Beech / Black Walnut (Customizable) |
Đánh giá chung
Ảnh chụp nhanh về xếp hạng
Sau đây là phân phối của tất cả các xếp hạngTất cả các đánh giá