| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | 1003 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 19 - 22 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Güç | 5W |
| Voltaj | 5V = 1A |
| Uygulanabilir alan | 100-300m3 |
| Malzeme | PP/PC |
| Çalışma gürültüsü | Yaklaşık 35 desibel |
| Esanslı Yağ Kapasitesi | 180 ml |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar