| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | AM04 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 15.9 - 17.9 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة/يوم |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <30dba |
| Material | Wood and glass |
| Features | Minimalist Retro Design |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Battery Capacity | 2600mAh |