| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | SZ-021 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 12 - 15 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة |
| Material | Alloy |
| Dimensions | 69 * 69 * 130mm |
| Essential Oil Capacity | 20ml |
| Battery Capacity | 2000mAh |
| Coverage Area | 10-30㎡ |
| Available Colors | Silver Gray, Deep Space Black |