| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | SZ-021 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 12 - 15 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
| Υλικό | Κράμα |
| Διαστάσεις | 69 * 69 * 130mm |
| Χωρητικότητα αιθέριου ελαίου | 20ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2000mAh |
| Περιοχή κάλυψης | 10-30㎡ |
| Διαθέσιμα χρώματα | Ασημί Γκρι, Μαύρο Βαθύς Χώρος |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές