| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | SZ-021 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 12 - 15 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد |
| Material | Alloy |
| Dimensions | 69 * 69 * 130mm |
| Essential Oil Capacity | 20ml |
| Battery Capacity | 2000mAh |
| Coverage Area | 10-30㎡ |
| Available Colors | Silver Gray, Deep Space Black |