| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM02 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 15.9 - 17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Voltage | DC5V |
| Vermogen | 1.5W |
| Geluidsniveau | <30dba |
| Bereik | 100 kubieke meter |
| Levensduur | 8000 uur |
| Technologie | Koude-lucht diffusie |
| Olie Capaciteit | 15ml |
| Maximale Olieverbruik | 0.1ml/u |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies