| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | SZ34 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 7~9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stuks |
| Capaciteitsopties | 5 ml / 10 ml / 20 ml |
| Verpakkingshoeveelheid | 48 stuks |
| Ruimte van de geurbedekking | 30 m2 |
| Nominale spanning | DC 5V / 5W |
| Sproeivolume | 00,05 - 0,5 ml/u |