| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | SZ34 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 7~9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt |
| Opcje przepustowości | 5 ml / 10 ml / 20 ml |
| Ilość opakowania | 48 sztuk |
| Zakres objętości zapachów | 30 m2 |
| Napęd nominalny | Prąd stały 5V / 5W |
| Pojemność oprysku | 00,05 - 0,5 ml/h |