| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | SZ34 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 7~9 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs |
| Capacity Options | 5ml / 10ml / 20ml |
| Packing Quantity | 48 PCS |
| Fragrance Coverage Range | 30 m² |
| Rated Voltage | DC 5V / 5W |
| Spray Volume | 0.05 - 0.5 ml/H |