| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | SZ34 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 7~9 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد |
| Capacity Options | 5ml / 10ml / 20ml |
| Packing Quantity | 48 PCS |
| Fragrance Coverage Range | 30 m² |
| Rated Voltage | DC 5V / 5W |
| Spray Volume | 0.05 - 0.5 ml/H |