| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | SZ34 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 7~9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
| Επιλογές Χωρητικότητας | 5ml / 10ml / 20ml |
| Ποσότητα Συσκευασίας | 48 ΤΕΜ |
| Εύρος Κάλυψης Αρώματος | 30 m² |
| Ονομαστική Τάση | DC 5V / 5W |
| Όγκος Ψεκασμού | 0.05 - 0.5 ml/H |