| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | SZ50 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 9 - 12 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt |
| Szybkość Rozpylania | 0,125-1,125 ml/h |
| Pojemność Buteleczki z Olejkiem Eterycznym | 10 ml / 20 ml |
| Materiał | PP + POM |
| Waga Netto / Waga Brutto | 300g / 385g |
| Wymiary Produktu | 470 × 135 mm |
| Wymiary Opakowania | 88 × 88 × 140 mm |
| Wymiary Kartonu Zewnętrznego | 455 × 280 × 300 mm |
| Ilość w Kartonie | 30 SZT. |
| Kolor | Biały |
| Pojemność Baterii | 2000 mAh |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje