| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | SZ50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 9 - 12 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Serpilme Hızı | 0.125-1.125 mL/saat |
| Esanslı Yağ Şişesi Kapasitesi | 10 ml / 20 ml |
| Malzeme | PP + POM |
| Net ağırlık / Brüt ağırlık | 300g / 385g |
| Ürün Boyutları | 470 × 135 mm |
| Paketin Boyutları | 88 × 88 × 140 mm |
| Dış karton boyutları | 455 × 280 × 300 mm |
| Karton başına miktar | 30 PCS |
| Renk | Beyaz |
| Pil Kapasitesi | 2000 mAh |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar