| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | SZ50 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 9 - 12 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة |
| Spray Rate | 0.125-1.125 mL/h |
| Essential Oil Bottle Capacity | 10 mL / 20 mL |
| Material | PP + POM |
| Net Weight / Gross Weight | 300g / 385g |
| Product Dimensions | 470 × 135 mm |
| Packaging Dimensions | 88 × 88 × 140 mm |
| Outer Carton Dimensions | 455 × 280 × 300 mm |
| Quantity per Carton | 30 PCS |
| Color | White |
| Battery Capacity | 2000 mAh |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()