| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | F200 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 38 - 43 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τεμ |
| Τροφοδοτικό | DC12v/1A |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 5W |
| Επίπεδο Θορύβου | <40 dBA |
| Καθαρό Βάρος | 1.5 KG |
| Χωρητικότητα Φιάλης Λαδιού | 200ml |
| Περιοχή Κάλυψης | 100-300m³ |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές