| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | F200 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 38 - 43 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet |
| Güç kaynağı | DC12v/1A |
| Güç tüketimi | 5W |
| Gürültü seviyesi | <40 dBA |
| Net Ağırlık | 1.5 KG |
| Yağ Şişesi Kapasitesi | 200 ml |
| Kapsama Alanı | 100-300m3 |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar