| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM04 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15.9 - 17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
Αρωματοδιαχυτής για το Σπίτι από Φυσικό Ξύλο Οξιάς, με μινιμαλιστικό ρετρό σχέδιο για πολυτελή οικιακά περιβάλλοντα.
Γυάλινο Δοχείο Φυσικού Φυσήματος σε Σχέδιο Σταγόνας: Κατασκευασμένο από τεχνίτες με 20+ χρόνια εμπειρίας, χρησιμοποιώντας χειροκίνητες τεχνικές φυσήματος γυαλιού. Αυτή η διαδικασία εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή υλικού και μοναδικά μορφολογικά χαρακτηριστικά, καθιστώντας κάθε μονάδα ένα μοναδικό καλλιτεχνικό αντικείμενο.
Εξοπλισμένο με μπαταρία λιθίου υψηλής χωρητικότητας 2600mAh, επιτυγχάνει μέγιστο χρόνο λειτουργίας 600 ωρών σε λειτουργία χαμηλής κατανάλωσης, καλύπτοντας τις απαιτήσεις μακροχρόνιας συνεχούς χρήσης.
Ο συνολικός σχεδιασμός ακολουθεί μια μινιμαλιστική ρετρό αισθητική, δίνοντας έμφαση στη λειτουργική απλότητα και τη διαχρονική οπτική ελκυστικότητα. Έχει κατατεθεί αίτηση για δίπλωμα ευρεσιτεχνίας χρηστικού μοντέλου για την εμφάνισή του.
| Τάση | DC5V |
| Ισχύς | 1.5W |
| Θόρυβος | <30dba |
| Υλικό | Ξύλο και γυαλί |
| Χαρακτηριστικά | Μινιμαλιστικό Ρετρό Σχέδιο |
| Τεχνολογία | Διάχυση ψυχρού αέρα |
| Χωρητικότητα ελαίου | 15ml |
| Διάρκεια Μπαταρίας | 2600mAh |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές