| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | AM04 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 15.9 - 17.9 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
دستگاه پخش کننده رایحه خانگی از چوب راش طبیعی با طراحی مینیمالیستی رترو برای محیط های خانگی سطح بالا.
ظرف شیشهای دمیده شده با دست به شکل قطره: ساخته شده توسط هنرمندان با بیش از 20 سال تجربه با استفاده از تکنیکهای دمیدن شیشه دستی. این فرآیند توزیع یکنواخت مواد و ویژگیهای مورفولوژیکی منحصر به فرد را تضمین میکند و هر واحد را به یک اثر هنری سفارشی تبدیل میکند.
مجهز به باتری لیتیومی با ظرفیت بالا 2600 میلی آمپر ساعت، حداکثر زمان کارکرد 600 ساعت را در حالت کم مصرف ارائه میدهد و نیازهای استفاده مداوم طولانی مدت را برآورده میکند.
طراحی کلی از زیبایی شناسی مینیمالیستی رترو پیروی میکند و بر سادگی کاربردی و جذابیت بصری بی انتها تأکید دارد. برای ظاهر آن گواهی ثبت اختراع مدل کاربردی ثبت شده است.
| ولتاژ | DC5V |
| توان | 1.5W |
| نویز | <30dba |
| جنس | چوب و شیشه |
| ویژگیها | طراحی مینیمالیستی رترو |
| تکنولوژی | پخش کننده هوای سرد |
| ظرفیت روغن | 15ml |
| عمر باتری | 2600mAh |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها