| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM02 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15.9 - 17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
Ένας εξελιγμένος αδιάβροχος αρωματικός διασκορπιστής με φόρτιση USB, με κομψή διατήρηση των κόκκων ξύλου και σχεδιασμό γυαλιού που συνδυάζει σύγχρονη λειτουργικότητα με διαχρονική αισθητική.
Σχεδιασμός σταγονιδίων Κύπελλο που φυσάει με το χέρι: Κατασκευάζεται από τεχνίτες με 20+ χρόνια εμπειρίας χρησιμοποιώντας τεχνικές χειροκίνητης φυσήματος γυαλιού.Η διαδικασία αυτή εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή του υλικού και μοναδικά μορφολογικά χαρακτηριστικά, καθιστώντας κάθε μονάδα ένα καλλιτεχνικό αντικείμενο.
Εφοδιασμένο με μπαταρία λιθίου μεγάλης χωρητικότητας 2600mAh, επιτυγχάνει μέγιστο χρόνο λειτουργίας 600 ωρών σε κατάσταση χαμηλής ισχύος, ικανοποιώντας τις απαιτήσεις συνεχούς χρήσης μακροπρόθεσμα.
Ο συνολικός σχεδιασμός ακολουθεί μια μινιμαλιστική ρετρό αισθητική, τονίζοντας τη λειτουργική απλότητα και την διαχρονική οπτική έλξη.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τετάρτη | DC5V |
| Δύναμη | 1.5W |
| Ασύρματα | < 30dba |
| Υλικό | Ξύλο και γυαλί |
| Χαρακτηριστικά | Μινιμαλιστικό Ρέτρο Σχεδιασμό |
| Τεχνολογία | Διάχυση κρύου αέρα |
| Ενδυνάμωση πετρελαίου | 15 ml |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 2600mAh |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές