| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | SZ-021 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 12 - 15 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt |
| Materiał | Stop |
| Moc | 5W |
| Pojemność olejku eterycznego | 20ml |
| Pojemność baterii | 2000mAh |
| Obszar pokrycia | 10-30 m² |
| Dostępne kolory | Srebrnoszary, głęboka czerń kosmiczna |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje