| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | SZ-021 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 12 - 15 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs |
| Material | Alloy |
| Power | 5W |
| Essential Oil Capacity | 20ml |
| Battery Capacity | 2000mAh |
| Coverage Area | 10-30㎡ |
| Available Colors | Silver Gray, Deep Space Black |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()