| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | KX11C |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 15.9 - 17.9 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
Experience the perfect blend of art and science with our luxurious wood home aroma diffuser. This high-capacity lithium battery powered device features cold air diffusion technology for optimal scent distribution.
| Model | KX11C |
| Material | Glass and wood |
| Size | W520mm × D360mm × H430mm |
| Power | DC5V/2W |
| Weight | 360g |
| Coverage | 30 - 80 m² |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews