| ব্র্যান্ড নাম: | MGSCENT |
| মডেল নম্বর: | KX11C |
| MOQ: | 1 পিসিএস |
| দাম: | USD 15.9 - 17.9 |
| অর্থ প্রদানের শর্তাবলী: | টি/টি, ওয়েস্টার্ন ইউনিয়ন |
| সরবরাহের ক্ষমতা: | 300 পিসি/দিন |
Experience the perfect blend of art and science with our luxurious wood home aroma diffuser. This high-capacity lithium battery powered device features cold air diffusion technology for optimal scent distribution.
| Model | KX11C |
| Material | Glass and wood |
| Size | W520mm × D360mm × H430mm |
| Power | DC5V/2W |
| Weight | 360g |
| Coverage | 30 - 80 m² |
সামগ্রিক রেটিং
রেটিং স্ন্যাপশট
নিম্নলিখিত হল সকল রেটিং এর বিতরণসমস্ত পর্যালোচনা