| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | D2000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 62.5 - 70 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
Akıllı Duvarlı Aroma Diffuser Makine Modern Minimalizm Yüksek Kaliteli Mağazalar İçin
Özellikle lüks ortamlar için tasarlanan bu akıllı koku yayımlama cihazı, havacılık sınıfı alüminyum alaşımı ve gelişmiş akıllı kontrol teknolojisini kullanıyor.Oteller gibi mekanlara kaliteli bir koku deneyimi sunar., kulüpler ve konutlar, sofistike ve rahat bir koklama atmosferi yaratıyor.
* Günlük kullanımın 8 saatine dayanarak
| Giriş Voltajı | DC 12V |
|---|---|
| Adlık Güç | 20W |
| Sıvı depolama kapasitesi | 500 ml |
| Kurulum Kipi | Duvara monte edilmiş |
| Uygulanabilir Senaryolar | Yüksek kaliteli mağazalar |
| Görev | Rahat ve kaliteli bir koklama atmosferi geliştirmek |
| Görünüm Tasarımı | Modern minimalizm ve hafif lüks |
| Teknoloji | Parfümün Etkili Bir Şeffaflığı |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar