| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | F200 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 38 - 43 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet |
| Power Supply | DC12v/1A |
| Power | 5W |
| Noise Level | <40dba |
| Net Weight | 1.5KG |
| Oil Bottle Capacity | 200ml |
| Coverage Area | 100-300m³ |